Doğrudan içerik
Finlandiya Dışişleri Bakanlığı

Sizi Finlandiya’nın 2017’de Türkiye’de düzenlediği en büyük etkinliğe davet ediyoruz. 9 Kasım’da Lütfi Kırdar’da Finlandiya Günü’nde buluşmak üzere! - Finlandiya büyükelçiliği, Ankara : Son Gelişmeler

FİNLANDİYA BÜYÜKELÇİLİĞİ, Ankara

Tel. +90-312-457 44 00
E-mail: sanomat.ank@formin.fi
Türkçe | Suomi | English | Svenska |  | 
Normal yazı karakteriDaha büyük yazı karakteri
 
Haberler, 27.10.2017

Sizi Finlandiya’nın 2017’de Türkiye’de düzenlediği en büyük etkinliğe davet ediyoruz. 9 Kasım’da Lütfi Kırdar’da Finlandiya Günü’nde buluşmak üzere!

Finlandiya'nın bağımsızlığının 100. yılı onuruna, Team Finland Türkiye, 9 Kasım 2017 tarihinde İstanbul’da Lütfi Kırdar Kongre ve Sergi Sarayı’nda gerçekleştirilecek Türkiye Tasarım Haftası kapsamında 'Finlandiya Günü'nü düzenliyor.

 Finlandiya Günü'nde Nokia, Kone, Fiskars ve diğer iyi tanınan firmalardan ilgi çekici konuşmacıların katılacağı, Finlandiya’nın tasarım anlayışının alışılmadık örneklerinin sergileneceği, seminer, panel ve tasarım sohbetlerini kapsayan bir program yer alacak.

 Bu organizasyonun ana fikri, özel sektör ve kamu sektörünün tasarımın gücünü kullanarak üretkenliklerini ve müşteri memnuniyetini nasıl artırabileceklerini göstermek.

Finlandiya Günü‘nde bize katılın ve Finlandiya’nın neden inovasyon ve tasarımda saygın bir ülke olduğunu birlikte öğrenelim. #together

Etkinliğe ücretsiz olarak aşağıdaki ağ bağlantısından kayıt olabilirsiniz:

http://designweekturkey.com/KayitOl

pdfdavetiye

Finlandiyalı firmalar ile düzenlenecek B2B toplantılarla ilgili daha fazla bilgiye buradan ulaşabilirsiniz:

http://www.finland.org.tr/public/default.aspx?contentid=367159&nodeid=37333&contentlan=2&culture=en-US

Yazdır

Güncelleştirilmiş 27.10.2017


© Finlandiya Büyükelçiliği, Ankara | İrtibat